Volvo XC60 plug-in hybrid

Objevte naše plug-in hybridní SUV střední velikosti Volvo XC60 s integrovanými aplikacemi Google, delším dojezdem na elektřinu a prostorem na vše, co potřebujete.

Od 1 678 900 Kč

Black edition   

81 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

1 l

Spotřeba paliva
(na 100 km)

455 k

Výkon v koních

468 l

Objem zavazadlového prostoru
(Až)

Uvedené hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars pro plug-in hybridní model Volvo XC60 a jejich přesnost nelze zaručit. Dojezd a spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Plug-in hybridní rodinný vůz

Využívejte elektřinu naplno a ujeďte každý den více kilometrů ohleduplným způsobem. Užijte si plynulou a intuitivní jízdu s vylepšeným ovládáním rychlosti jedním pedálem.

Maximální všestrannost

Vezměte si s sebou vše, co při každodenním cestování potřebujete, a užívejte si plně elektrický pohon. Volvo XC60 kromě velkého zavazadlového prostoru nabízí řadu dalších možností ukládání věcí, které nenarušují pohodlí a bezpečnost.

Elektrický vůz se záložním plánem

Díky možnosti volby mezi plně elektrickým nebo hybridním režimem, režimem Power, pohonem všech kol (AWD) a režimem Off-road snadno přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu podle svých potřeb v různých podmínkách.

Detaily, které vám zpříjemní každý den. Prostorný a pohodlný interiér, který vám usnadní život.

Interiér vozu Volvo XC60

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrované navigaci Google Maps a handsfree hlasovému ovládání přes aplikaci Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) budete mít k dispozici dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, takže vždy dorazíte do cíle bez problémů.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve Vašem voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru